BROERS, s.r.o.

je významnou a rešpektovanou spoločnosťou s kvalitným portfóliom produktov a služieb, unikátnym know-how a skúsenosťami, ktorých využitie prináša našim zákazníkom strategickú konkurenčnú výhodu. 

 

MODERNÉ PROJEKTY:

Profesionálny tím pracovníkov pravidelne sleduje trendy vývoja a aplikuje inovatívne riešenia.  Dôraz kladenie na kvalitu použitých materiálov a inovatívnosť prevedenia.  Samotná kvalita pracovného prostredia je dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje naše zdravie, výkonnosť, pohodu a spokojnosť. Dbáme predovšetkým na kvalitu ovzdušia, tepelnú pohodu, osvetlenie s prihliadnutím na denné svetlo a podľa možnosti sa snažíme vložiť do interiéru kus prírody. Veľký dôraz sa kladie na energetickú náročnosť. Pracujeme na projektoch, ktoré dokonale vystihujú požiadavky moderného a funkčného užívania.

     

KOMPLEXNÉ SLUŽBY:

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti retailových a officových priestorov od prvotného návrhu designu, cez kompletnú projektovú činnosť až po realizáciu priestorov na kľúč a ich zariadenia nábytkom v zmysle požiadavky klientov. Rovnako zabezpečujeme pre našich klientov poradenskú a inžiniersku činnosť. Prvoradou povinnosťou každého jedného zamestnanca našej firmy je plne sa venovať zákazníkovi a to stopercentne počas celej spolupráce a pomôcť mu zrealizovať jeho požiadavky. Samozrejme kontrolujú sa celkové náklady a naše projekty pomáhajú firmám rásť bez narušenia ich každodenných povinností.

 

PROFESIONÁLNE RIEŠENIA:

Komplexnosťou nami poskytovaných služieb pomáhame našim klientom nerušene sa venovať ich hlavnému predmetu podnikania. Preberáme na seba zodpovednosť a profesionálne riešime väčšinu ich podporných procesov, ktoré súvisia s ich nehnuteľnosťami, pracovnými a predajnými priestormi